Стати читачем

Реєстрація у Науковій бібліотеці відкрита для всіх охочих стати нашими читачами, не лише для студентів та працівників Університету. Реєстрація безоплатна.

Форма для дистанційної реєстрації читачів

Заповнену форму просимо надсилати на [email protected], вказавши ваш факультет в темі листа (якщо ви – студент) ! Після реєстрації (протягом 2 робочих днів годин) ви отримаєте унікальний код читача, який потрібно буде показати при вході в бібліотеку на пункті охорони.

УВАГА! Якщо ви хочете скористатися фондами бібліотеки в день реєстрації, то просимо звертатися до пунктів термінової реєстрації на Драгоманова, 17 (з 10.00 до 17.00) та на Крушельницької, 5 (з 10.00 до 16.00).

Правила реєстрації читачів

Читачі записуються дистанційно через сайт або у пункті реєстрації (вул. Драгоманова, 17, 1-й поверх) на підставі документа, що засвідчує особу відповідно до Інструкції про порядок запису користувачів та видачі єдиного читацького квитка в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час запису читач повинен ознайомитися з Правилами користування Науковою бібліотекою та підтвердити зобов’язання їх виконання особистим підписом.

Реєстрація дає право користування фондами Наукової бібліотеки.

“Як користуватися фондами”: https://lnulibrary.lviv.ua/to-users/how-to-use-funds/

“Поширені питання” (FAQ): https://lnulibrary.lviv.ua/to-users/faq-ua/