Стати читачем

Реєстрація у Науковій бібліотеці відкрита для всіх охочих стати нашими читачами, не лише для студентів та працівників Університету. Реєстрація безоплатна.

Форма для дистанційної реєстрації читачів (UA)

Library Registration form (EN)

Заповнену форму просимо надсилати на [email protected], вказавши ваш факультет в темі листа (якщо ви – студент) ! Після реєстрації (протягом 2 робочих годин) ви отримаєте унікальний код читача, який потрібно буде показати при вході в бібліотеку на пункті охорони.

УВАГА! Якщо ви хочете скористатися фондами бібліотеки в день реєстрації, то просимо звертатися до пунктів термінової реєстрації на Драгоманова, 17 (з 10.00 до 17.00) та на Крушельницької, 5 (з 10.00 до 16.00).

Правила реєстрації читачів

Читачі записуються дистанційно через сайт або у пункті реєстрації (вул. Драгоманова, 17, 1-й поверх) на підставі документа, що засвідчує особу відповідно до Інструкції про порядок запису користувачів та видачі єдиного читацького квитка в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час запису читач повинен ознайомитися з Правилами користування Науковою бібліотекою та підтвердити зобов’язання їх виконання особистим підписом.

Реєстрація дає право користування фондами Наукової бібліотеки.

“Як користуватися фондами”: https://lnulibrary.lviv.ua/to-users/how-to-use-funds/

“Поширені питання” (FAQ): https://lnulibrary.lviv.ua/to-users/faq-ua/